понеділок, 2 грудня 2013 р.

Не забувай! Не пробачай! Не відступай!

1932-1933 роки...Обірвався вічно живий ланцюг поколінь; українському багатостраждальному народові завдалося нового нещадного удару: тисячі українців пішли в могилу з причини штучного голоду, забравши з собою мільйони не народжених дітей- генофонд нації.
 Втрачено багато часу...Згублено безліч цінного історичного матеріалу, який вже не повернути. Не одне покоління дітей виросло в необізнаності про жахливі сторінки своєї країни.
 Добре, що зараз ми повертаємося обличчям до своєї історії, що можемо розповісти дітям про страшні події тих років. Для вшанування пам'ятті загиблих у невидимій війні під назвою "Голодомор" бібліотека спільно з шкільною бібліотекою провели в школі цикл заходів. З учнями 3-4 класу інформаційну годину: "Розгойдані дзвони памя'ті",
 з учнями 5-9 кл тематичний вечір: "Рокам ніколи памя'ті не стерти".
 Учні послухали розповідь, вірші, подивилися уривок фільму, послухали пісні, самі читали вірші. Запалили свічу для світлої пам'яті і щоб зігрілися душі убієнних голодом та політичними репресіями. В бібліотеках є постійно діючі тематичні полиці: "Ріки болю і скорботи", "Скорботна данина пам'яті".
Пройдуть роки, минуть десятиліття, а трагедія українського народу все одно хвилюватиме серця та душі людей. Україна пам'ятає! Світ визнає! Вічна пам'ять загиблим!

Немає коментарів:

Дописати коментар