понеділок, 22 червня 2015 р.

"В сірім небі кружляли лелеки, а земля в димовищі війни"!

Весна іде, і переможним кроком
В тюльпановому вічному вогні
Йде травень крізь хвилини, дні і роки,
Несе нащадкам спогади свої.
Однією з скорботних подій ХХ століття та найболючіших ран людства стала Друга світова війна. Щороку в травні ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 рр. В Україні не було сім’ї, яку б не торкнулося горе, що несла війна. Багато сіл було спалено та стерто з лиця землі, міста розорені, але не підкорені залишилися люди. Вони здобули Перемогу!
В нашому селі пройшов урочистий мітинг з покладанням вінків до пам'ятника загиблим воїнам і святковий концерт до Дня Перемоги: звучали пісні, вірші, танцювальні композиції, слайди, відео матеріал, в бібліотеці була представлена виставка-реквієм: "Бузок травневий будить пам'ять". 
Вокальна група - пісня "Україна єдина"!

Дитячий садок - вірші про День Перемоги.
Музична композиція - "Маки червоні".
Танцювальна композиція - "Ми маленькі українці".

Федорчук Тетяна - вірш "Солдату".
Голуб Ангеліна - пісня "Сонечко засвітить".
Танець - "Ми за мир".
 Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом з нею і Дня Перемоги. Цей день залишиться для нас завжди затьмареним гіркотою втрат і осяяний сонцем Перемоги. Україна! За її мир і спокій полягли мільйони. Нехай панує мир!  Ніхто не забутий, ніщо не забуто.Немає коментарів:

Дописати коментар