вівторок, 29 листопада 2016 р.

Від рідного слова ти сил набирайся. Ніколи й ніде ти його не цурайся.

9 листопада - день української писемності та мови.
Наша мова рідна, як мама і тато, як та земля, на якій ви зростаєте. Бо це мова, яку ми всі чуємо змалку, якою ми промовили перші слова. Ця мова зрозуміла і рідна всім нам. Бо без мови немає народу. І так само, як у кожної людини є одна мама, так і мова рідна лише одна. Людина може знати дві, три і більше мов, але рідною залишається материнська мова. Рідна мова. І чується лагідний, теплий голос матері, яким вона будить нас уранці. Хіба ще хтось вміє промовляти такі слова, як наші українські мами? Адже цілий світ визначає, що українська мова – чудова, мелодійна, багата.
В нашій школі пройшло свято: "Від рідного слова ти сил набирайся, ніколи й ніде ти його не цурайся". На святі звучали пісні: "Мова єдина", "Співаночки", "Рідна мати моя" у виконанні Солодкої Н, Сорочук Л.
Кожен народ гордий з того, що він має свою державу, свою мову, волю і гарне життя у своїй країні. Кожен народ — патріот своєї країни, він любить її, поважає ЇЇ закони і бореться за її незалежність і волю, якщо того немає.
  До присутніх звертався Нестор Літописець- Киц Давид; Петро Яцек- Комаров І.

Касьянчук Л.Т. підготувала для учнів відео презентацію про творців словянської абетки Кирила і Мефодія.Учні розказували вірші, інсценізували сценки. На завершення співали "Гімн української мови".


Ми свято віримо в те, що не зміліє ріка нашої мови ніколи, слово рідне заграє новими гранями краси і довершеності.

Немає коментарів:

Дописати коментар